Сет "Каре"

Сет "Каре"

Бранд: Sara Arrow
Модел: Сет"Шотландско Каре"
Наличност: На склад
Описание:

Комлект Сако и Пола "Шотландско Каре"

S-Гръдна обикола-86-66 Талия-72-74 Ханш-90-92

 

M-Гръдна обиколка-92-94Талия -78-82Ханш-96-98

L-Гръдна обикола-98-100Талия-86-90Ханш-102-10

Възможни размери

*

90,00лв
Количество:
+ -